• Szukaj nas na  

o firmie

Firma MK GLOBAL oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę z zakresu wyceny nieruchomości. Wysoka jakość usługi oparta jest na szerokiej wiedzy eksperckiej. Usługi świadczone są zgodnie z przepisami prawa, z zachowaniem zasad etyki zawodowej i standardów rzeczoznawców majątkowych.

Wszystkie czynności wykonywane są przez założyciela firmy,
uprawnionego rzeczoznawcę majątkowego
Macieja Klonowskiego

Posiadane uprawnienia zawodowe:

 • Uprawnienia zawodowe w zakresie szacowania nieruchomości nr 6003 nadane przez Ministra Infrastruktury i Rozwoju.
 • Licencja nr 22943 Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Jestem członkiem Pomorskiego Towarzystwa Rzeczoznawców Majątkowych.

Szkolenia:

 • Kurs specjalistyczny: " Wycena nieruchomości na potrzeby zabezpieczenia wierzytelności bankowych" zorganizowany przez Związek Banków Polskich pod patronatem KNF, NBP oraz banków członków ZBP, zakończony egzaminen z wykorzystaniem Standardów Kwalifikacyjnych w Bankowości Polskiej.
 • Szkolenie specjalistyczne: "Problematyka prawna, ekonomiczna i przestrzenna związana z urządzeniami infrastruktury technicznej, zagadanienia warsztatowe dotyczące określania wartości szkód i wynagrodzeń" zorganizowane w dniach 24 - 26 listopada 2015 roku przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Mająkowych.
 • Szkolenie specjalistyczne: "Szacowanie wartości nieruchomości i praw majątkowych dla potrzeb skarbowo-podatkowych" zorganizowane w dniach 18 -20 kwietnia 2016 roku przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Mająkowych.
 • Szkolenie "Określanie wartości szkód i wynagrodzeń w inwestycjach liniowych, wycena nieruchomości przeznaczonych i zajętych pod drogi publiczne, odszkodowania i opłata planistyczna, opłaty adiacenckie" zorganizowane przez Pomorskie Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych
 • Szkolenie "Zastosowanie metody pozostałościowej w wycenie nieruchomości, wykonywanie analizy optymalnego sposobu użytkowania dla metody pozostałościowej, praktyka metody zysków dla określania wartości nieruchomości w stanie po jej rozwoju" zorganizowane przez Łódzkie Stowarzyszenie Rzeczoznawców Majątkowych
 • Szkolenie "Podstawowe problemy i błędy metodyczne w wycenie nieruchomości w podejściu porównawczym i dochodowym" zorganizowane przez Pomorskie Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych
 • Szkolenie "Wycena nieruchomości w podejściu dochodowym" zorganizowane przez Pomorskie Towarzystwo Rzeczoznawców Majątkowych

Wykształcenie:

 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, kierunek Geodezja i Kartografia, specjalność geodezja i szacowanie nieruchomości - tytuł inżyniera.
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, kierunek Geodezja i Kartografia, specjalność geodezja i nawigacja satelitarna - tytuł magistra.

Świadectwa i zaświadczenia:

DZIAŁAMY NA TERENIE TRÓJMIASTA

jak również Elbląga, Malborka, i okolic
Zlecenia klientów biznesowych realizowane są na terenie całej Polski.
masz pytania?
zadzwoń do nas!
+48 513 489 854
Zapraszamy do kontaktu.
Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

oferujemy również


pośrednictwo


w obrocie nieruchomościamisprawdź ofertę